Teatrzyk „Smog – smok”

W listopadzie gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów, którzy zaprezentowali naszym przedszkolakom teatrzyk pt. „Smog – smok”. Przedstawienie było o pięknej królewnie, która miała ogromny talent. Lubiła śpiewać, codziennie ćwiczyła głos. Niestety pewnego dnia nie mogła wykrztusić z siebie ani jednego dźwięku. Była zrozpaczona i szukała winowajcy. Ten szybko się znalazł- to był okropny, szarobury smog! Na pomoc ruszył rycerz. Myliła prawdziwego złoczyńcę z radosnym niewinnym smokiem – miłośnikiem ekologii. To właśnie od niego rycerz dostał wskazówki, dzięki którym wiedział, jak walczyć z prawdziwym smogiem. Przedszkolaki z zaciekawieniem obejrzały teatrzyk, a aktorów nagrodziły gromkimi brawami.