Pasowanie na przedszkolaka

Dzieci 3-letnie uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą pierwszą i najważniejszą dla nich uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Odbyło się ono 18. listopada w grupie Słoneczek oraz 22. listopada w grupie Lisków. Dzieci od wielu dni pod kierunkiem swoich pań przygotowywały się do tego dnia, pilnie ucząc się piosenek, wierszyków i tańców. Był to dla nich duży wysiłek, ale uporały się z tym doskonale. Po zaprezentowaniu swoich talentów, Pani Dyrektor Dorota Kozioł uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka i wspólnie z wychowawczyniami wręczyła pamiątkowe dyplomy i medale. Na zakończenie uroczystości na każdego czekała słodka niespodzianka. Były wzruszenia i była wielka duma – wszystko udało się wspaniale.