Bal karnawałowy

Karnawał pełną parą ruszył, dlatego też w naszym przedszkolu jak co roku nie mogło zabraknąć balu karnawałowego. Ze względu na zaistniałą sytuacje epidemiologiczną zabawa odbywała się w każdej grupie przedszkolnej osobno. Nasi podopieczni świętowali ten wyczekiwany dzień razem ze swoimi wychowawcami na różne sposoby. W każdej z grup nie zabrakło pomysłowości jeśli chodzi o stroje jak i gry i zabawy karnawałowe. Dzieci uwielbiają wcielać się w role postaci z bajek, zwierząt czy przedstawicieli różnych zawodów. Zgodnie z tradycja wybrano oczywiście królów i królowe balu. Zabawa była ” na sto dwa”, co można zaobserwować na poniższych zdjęciach, widząc uśmiechnięte twarze naszych kochanych przedszkolaków.