Zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie przedszkola przez grupę Żabki i Biedronki

Najstarsze przedszkolaki z grupy Żabek i Biedronek uroczyście zakończyły rok szkolny 2021/2022 w naszym Przedszkolu.

Na początku dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty przedstawiły krótkie wierszyki i piosenki aby przypomnieć jakie to święto jest wyjątkowe, bowiem przypomina jak ważni są dla nas rodzice.

Po wstępnym występie Pani Dyrektor ZSzP nr 8 Dorota Kozioł złożyła rodzicom życzenia i zaprosiła do części głównej uroczystego zakończenia roku szkolnego i pożegnania najstarszych dzieci odchodzących do klasy I.

Specjalnie z tej okazji przedszkolni absolwenci zaprezentowali się w części artystycznej będącej zarazem podsumowaniem kilkuletniej nauki, podziękowaniem dla dyrekcji i kadry pedagogicznej oraz pożegnaniem z placówką. Każdy z występów nagrodzony został gromkimi brawami. Na koniec przyszedł czas na nagrody, podziękowania i dyplomy. Każdy absolwent przedszkola otrzymał od Pani Dyrektor dyplom, fotoksiążkę, imienną linijkę, plan lekcji oraz słodki podarunek. Nasi najmłodsi, z którymi ponownie spotkamy się po wakacjach, również otrzymali pamiątkowe fotoksiążki i upominki.

Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, a naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w nowej, już szkolnej rzeczywistości.