Ciekawe spotkania w przedszkolu – Leśniczy

W dniu 22 listopada w naszym przedszkolu miało miejsce spotkanie z Panem Leszkiem Iskrzyckim Leśniczym Nadleśnictwa Strzyżów.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze starszych grup wiekowych. Celem spotkania było wdrażanie dzieci do szacunku dla przyrody oraz zapoznanie ich z pracą leśnika. Pan leśniczy w bardzo  ciekawy sposób opowiadał o swojej pracy, o lesie i jego mieszkańcach oraz o tym
jak zwierzęta przygotowują się do zimy. Pan Leszek przypomniał dzieciom zasady zachowania się w lesie, a także  jak należy chronić lasy.
W trakcie spotkania dzieci zadawały dużo pytań oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami na temat zwierząt. Na koniec Pan leśniczy wręczył dzieciom drobne upominki.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Leszkowi Iskrzyckiemu za poświęcony nam czas oraz pouczające zajęcia przyrodnicze.