„Hej kolęda, kolęda….”

We wtorek 20 grudnia dzieci z gr. „Pszczółki”, w ramach udziału naszej Szkoły  w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Mary’s Meals „Szkoła wrażliwych Serc”, postanowiły wyruszyć z kolędą do uczniów klas starszych, aby wspólnie zaśpiewać, złożyć życzenia i zebrać drobne datki dla głodujących dzieci  z krajów trzeciego świata. Bardzo zależało nam na tym, aby każdy uczeń tego dnia przyniósł ze sobą drobne pieniążki, które wrzuci do puszki, dlatego wcześniej zwróciliśmy się z prośbą do wychowawców o poinformowaniu wychowanków o tej inicjatywie. Tego dnia po wystawionych jasełkach dla młodszych dzieci, przedszkolaki w pięknych strojach wraz z wychowawczynią p. A. Kubrak  z dumą maszerowały z klasy do klasy śpiewając kolędy i składając życzenia.  Nie zapomnieliśmy również odwiedzić naszych Pań Dyrektor oraz Pracowników księgowości.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za ciepłe przyjęcie kolędników  i zaangażowanie do naszej wspólnej akcji. Tego dnia ponownie Bóg narodził się w naszych Sercach.

„Za kolędę dziękujemy, zdrowia, szczęścia Wam życzymy,  a że byście długo żyli, a po śmierci w niebie byli ze świętymi”.