Dzień Babci i Dziadka w grupie „Pszczółek”

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku, na który wszystkie wnuki niecierpliwie czekają. Z tej okazji „Pszczółki” wspólnie ze swoimi paniami przygotowały przepiękny wytęp, podczas którego zaprezentowały jasełka przeplatane pięknymi tańcami. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Jolanta Pyziak składając wszystkim zebranym życzenia. Uroku przedstawieniu dodawała nastrojowo udekorowana sala oraz wspaniała aranżacja muzyczno- ruchowa przygotowanych kolęd. W przedstawieniu nie zabrakło tańców, piosenek i wierszyków przygotowanych specjalnie dla Babć i Dziadków. Zebrani goście z zachwytem podziwiali swoje pociechy występujące na scenie w tak niecodziennym wydaniu. „Pszczółki” włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły: radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Po występie dzieci wręczyły swoim Dziadkom i Babciom własnoręcznie wykonane upominki i zaśpiewały tradycyjne „Sto lat”. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków i ich dziadków.