KONKURS KULINARNY

„FESTIWAL SMAKÓW OBIADOWYCH RZESZOWSKICH PRZEDSZKOLI PROMUJĄCYCH ZDROWIE”

Zapraszamy wszystkie dzieci przedszkolne oraz członków ich rodzin do wzięcia udziału w opracowaniu książki kucharskiej pt. „Festiwal Smaków Obiadowych Rzeszowskich Przedszkoli Promujących Zdrowie” – Drugie dania – kolorowe witaminki na talerzu.

Organizatorzy konkursu:

• Przedszkole Publiczne nr 43 w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne nr 11 w Rzeszowie

Cele konkursu:

• wzbogacenie wiedzy dzieci na temat zdrowego odżywiania,
  • wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych,
  • rozwijanie zainteresowań kulinarnych,
  • czerpanie radości ze wspólnych działań – rodzic – dziecko,
  • rozwijanie kreatywności,
  • promowanie pasji kulinarnych.

Warunki udziału w konkursie:

1. Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola.

2. Nadesłana praca konkursowa musi zawierać niżej wymienione wymagania:

• zdjęcie dziecka ze zdrowym drugim daniem oraz przepisem na tą potrawę, które przygotowało wspólnie z rodzicami lub rodzeństwem (w formacie A4 w pliku WORD). Nie będą przyjmowane prace konkursowe w pliku PDF!
  • metryczkę (imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy, do której uczęszcza, wiek),
  • oświadczenie opiekuna prawnego (zał. 1 ).

3. Zdjęcie, przepis, metryczkę oraz oświadczenie należy przesłać do 21.04.2023r. na adres: promujemyzdrowie@op.pl

4. Prace będą oceniane pod względem oryginalności i pomysłowości zaprezentowanego zdrowego posiłku, przedstawienia ciekawych przepisów zgodnie z tematyką festiwalu oraz estetyka wykonania pracy.

5. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 24.04.2023r. Wyłonione 3 zwycięskie prace zostaną nagrodzone oraz przesłane na wskazany adres i zebrane w Książkę kucharską Obiadowe smaki rzeszowskich przedszkoli promujących zdrowie – „Drugie dania – kolorowe witaminki na talerzu.”

Koordynatorki konkursu w placówce:  Marzena Doniesiewicz, Beata Mróz, Ewelina Ostrowska, Katarzyna Przybyło.

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………………………………………….

w konkursie pt. „Festiwal Smaków Obiadowych Rzeszowskich Przedszkoli Promujących Zdrowie” – Drugie dania – kolorowe witaminki na talerzu organizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 43 w Rzeszowie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku mojego dziecka na stronach internetowych, materiałach pisemnych organizatorów festiwalu w celach jego promocji w oparciu o Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEi