Rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego

Miło nam poinformować, że konkurs kulinarny „Festiwal Smaków Obiadowych Rzeszowskich Przedszkoli Promujących Zdrowie” został rozstrzygnięty. Wyłoniono 3 zwycięskie prace, które przeszły do kolejnego, rejonowego etapu Festiwalu i zostaną umieszczone w książce kucharskiej Obiadowe smaki rzeszowskich przedszkoli promujących zdrowie – „Drugie dania – kolorowe witaminki na talerzu.”
Zwycięzcami konkursu są:
Iga Miąsik (grupa Pszczółki)- Kotleciki brokułowo – jajeczne
Jan Mikuła (grupa Słoneczka) – Pierś z kurczaka z kaszą pęczak, chrupiącymi warzywami i sałatką z rukoli
Oliwia Gardynik (grupa Biedronki) – Kolorowy makaron z bobem

Jury biorąc pod uwagę oryginalność i pomysłowość zaprezentowanego zdrowego posiłku, przedstawienie ciekawych przepisu zgodnie z tematyką festiwalu oraz estetykę wykonania pracy postanowiło dodatkowo wyróżnić:
Lenę Kamińską za przepis na wiosenny makaron – „Zielono mi” oraz Kyrylo Peshterieva za pomysł na „Delikatne klopsiki w sosie śmietankowym”.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i pamiątkowe nagrody. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz poświęcony czas na naszą wspólną zabawę.