SESJA POŻEGNALNA PSZCZÓŁEK – AKCJA „ZAWIESZONE OBIADY/KAWA RZESZÓW”

Grupa „Pszczółki” na pożegnanie z przedszkolem postanowiła wykonać pamiątkową sesję zdjęciową. Zrobieniem zdjęć zajęła się mama jednego z uczniów – profesjonalny fotograf. Pani Monika w porozumieniu z innymi rodzicami cały dochód ze sprzedaży zdjęć przeznaczyła na zakup obiadów dla potrzebujących seniorów i tym sposobem dołączyliśmy do akcji charytatywnej „Zawieszone obiady/kawa”. W czwartek 29 czerwca dzieciaki wspólnie z wychowawcami i przedstawicielami Rodziców udali się do Pubu Spółdzielczego na ul. Fredry, aby osobiście wykupić obiady i zawiesić wszystkie paragony na tablicy podarowanych posiłków. Dzięki zaangażowaniu całej grupy udało nam się zebrać pieniądze na zakup 58 obiadów i jednej kawy.  W ramach wdzięczności, szef restauracji zrobił dla dzieci watę cukrową, co dla większości było nowym odkryciem.  Na zakończenie, na scenie w restauracji „Pszczółki” zaśpiewały piosenkę i z uśmiechem na buzi udały się w dalszą przygodę.
Tego dnia odwiedziliśmy jeszcze Muzeum Dobranocek i wzięliśmy udział w lekcji muzealnej. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na pyszne lody do „Niebieskich Migdałów”. Ten dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji. Dzieci poznały radość z dzielenia się z drugim człowiekiem. Ta lekcja „Dobroci” na długo pozostanie w ich pamięci.  Dziękujemy wszystkim Rodzicom gr. „Pszczółki” za pomoc w przeprowadzeniu tej wspaniałej akcji, bo zawsze warto pomagać!

Wychowawcy: Agnieszka Kubrak  i Katarzyna Jankowska – Huk