Informacje dla rodziców dzieci nowo przyjętych do Przedszkola Publicznego Nr 44

Uprzejmie informujemy, że w naszym przedszkolu działa ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI CZASU POBYTU DZIECKA w placówce.

Na spotkaniu adaptacyjnym, które odbędzie się 31.08.2023 r. Panie wychowawczynie przekażą dla każdego dziecka kartę, za pomocą której będzie naliczana opłata za pobyt i żywienie.

Koszt karty 20 zł. Płatne u Wychowawcy. Płatność gotówką.

Kartę ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu będącą jednocześnie ewidencją obecności dziecka w przedszkolu odbijamy codziennie:

Przy wejściu – po przekazaniu dziecka pod opiekę nauczyciela

Przy wyjściu – po odebraniu dziecka od nauczyciela

Jedno dziecko może posiadać dowolną ilość kart zamówioną przez rodziców (należy wziąć pod uwagę kto będzie przyprowadzał i odbierał dziecko).

Odbijanie karty jest OBOWIĄZKOWE.

Logowanie do systemu eDziecko:

Login: nr karty
Hasło: imię dziecka pisane z dużej litery (np. Jan)

W razie problemu z zalogowaniem proszę o kontakt z intendentem pod nr tel. 17 748 38 27  lub mailem pod adres intendent@zszp8.resman.pl

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIAD – pobierz

Intendent