DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

W ubiegłą środę, w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Zdrowego Śniadania! To wyjątkowa okazja, aby podkreślić znaczenie zdrowego odżywiania już od najmłodszych lat. Rano przedszkolaki rozpoczęli przygodę od pysznego śniadania, pełnego świeżych owoców, chrupiących warzyw i odżywczych produktów.
Dzięki zaangażowaniu rodziców przedszkolaki z grupy „Sówki” mogły degustować różnorodne smaki, które znalazły się w ich pojemnikach. To nie tylko uczyło dzieci zdrowych nawyków żywieniowych, ale także tworzyło wspólne chwile dzielenia się jedzeniem i radością. Ten dzień niech będzie inspiracją do kontynuowania zdrowych nawyków żywieniowych i dbania o swoje ciało. Przez zabawę i naukę jednocześnie, dzieci zdobyły nowe informacje o korzyściach płynących z prawidłowego odżywiania.