Teatr Zielony Melonik – spektakl „Mimo wszystko”

Dnia 25.01.2024r. w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr „Zielony Melonik”. Spektakl „Mimo wszystko” jest próbą zmierzenia się z najczęstszymi, dziecięcymi pytaniami : Czy jestem wystarczająco grzeczny?
Wraz z głównym bohaterem, pingwinkiem Zdzisiem, przeniesiemy się do lodowej krainy. Podczas przedświątecznych przygotowań bohater dowie się czym jest grzeczność i co robić, żeby być grzecznym. Dość nieoczekiwanie stanie przed dylematem, gdy jego przyjaciółka będzie potrzebowała pomocy. Jak zachowa się Zdzisio? Jaką podejmie decyzję? Czy grzeczniej będzie jej pomóc, czy wezwać starszych ryzykując jej życie? Najbliżsi pingwinka ukażą mu pełnię tematu rozwiewając wszelkie przedświąteczne wątpliwości.
Był to dzień pełen wrażeń szczególności dla najmłodszych grup, które pierwszy raz uczestniczyły w teatrzyku. Nie możemy się już doczekać kolejnych spotkań:)