Wyjście do ZST im. E. Kwiatkowskiego, na spektakl pt. „Wszystkie grzeczne dzieci segregują śmieci”.

Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki z grupy Sówki i Misie wzięły udział w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym. Dnia 5 czerwca odwiedziliśmy ZST im. E. Kwiatkowskiego, aby obejrzeć spektakl pt. „Wszystkie grzeczne dzieci segregują śmieci”. Była to wyjątkowa okazja, aby połączyć edukację ekologiczną z zabawą i sztuką teatralną. Przedstawienie, przygotowane przez uczniów technikum, przypomniało dzieciom jak należy dbać o środowisko poprzez prawidłowe segregowanie odpadów. Aktorzy, przebrani za zwierzęta i owady mieszkające w lesie, wystąpili w barwnych kostiumach, co dodatkowo przyciągnęło uwagę naszych podopiecznych. Przedstawienie było pełne muzyki i interaktywnych scen, które wciągnęły nasze przedszkolaki w świat przygód i nauki. Po spektaklu odbył się konkurs, w którym aktorzy zadawali pytania dzieciom na temat ekologii i recyklingu. Dzieci chętnie udzielały odpowiedzi i zdobywały nagrody za swoją wiedzę. Podczas wydarzenia obecna była również Telewizja Rzeszowska, co dało dzieciom okazję do dzielenia się swoimi wrażeniami z przedstawienia. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali książeczki o ekologii, które będą wspaniałą pamiątką i dodatkowym źródłem wiedzy.