Wycieczka do Fabryki Bombek

13 i 14 grudnia dzieci z grup Misie, Sówki, Biedronki i Pszczółki wraz z opiekunami odwiedziły Fabrykę Bombek w Rzeszowie. Przedszkolaki mogły zobaczyć jak powstają bombki. W pierwszym etapie dzieci zostały zapoznane z procesem dmuchania bombek, następnie z etapem „srebrzenia, gdzie bombka uzyskiwała podkład potrzebny do dalszych etapów. Potem udaliśmy się do najciekawszej sali „dekoratorni”, gdzie przedszkolaki mogły wykazać się własna inwencją twórczą w zdobieniu bombki, wykorzystując magiczny klej i brokaty o różnych barwach. Na pamiątkę pobytu, wszystkie dzieci otrzymały bombkę z własnym imieniem. Wycieczka wprowadziła dzieci w niepowtarzalny, świąteczny klimat. Wróciły do przedszkola zadowolone, pełne wspaniałych wrażeń i nowych doświadczeń.