Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Dzieci świętowały na świeżym powietrzu. Misie odwiedziły plac zabaw na osiedlu Kmity. W grupie Lisków, Żabek oraz Sówek odbył się piknik. Przedszkolaki zajadały smakołyki i odpoczywały na kocykach. Nie zabrakło zabaw ruchowych, zabaw z chustą animacyjną czy bańkami mydlanymi w grupie Biedronek.  Słoneczka odbyły wycieczkę do pizzerii Gino’s i uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, na których samodzielnie przygotowywały pizzę. Po upieczeniu pizzy dzieci zjadły ją ze smakiem. Żabki wybrały się do kina na film „Basia. Jestem w sam raz”. Uśmiechnięte buzie były potwierdzeniem udanego przedpołudnia. To był wspaniały dzień, pełen radości i wielu atrakcji.