Bal karnawałowy

Czas karnawału nasze Przedszkolaki świętowały na początku roku, a czekały na ten dzień od dawna, opowiadając z podekscytowaniem, jakie stroje rodzice dla nich przygotowują. W rytmach hitów, zabawę prowadziły panie animatorki. Impreza zaczęła się wystrzałem konfetti. Później sala zapełniła się księżniczkami, przeróżnymi bohaterami, policjantami, czarodziejami i wieloma innymi postaciami z bajek, które wspólnie bawiły się przy dźwiękach muzyki. Nie brakowało oczywiście kolorowych balonów i serpentyn. Dzieci mogły sprawdzać się w różnych zadaniach: m.in. przechodzenie pod poprzeczką, naśladowanie bohaterów bajek przy dźwięku konkretnej melodii, przerzucanie piłek na drugą stronę  liny (chłopcy kontra dziewczęta). Wspaniałą atrakcją, a zarazem uwieńczeniem imprezy, były bańki  mydlane i sztuczny śnieg. Radość dzieci była nieopisana, a wszystko razem tworzyło bajkową scenerię. Oczywiście w salach na dzieci czekał również poczęstunek, który po udanej zabawie, z tym większą ochotą skonsumowały.