Dzień Dziecka

Nikomu nie trzeba mówić, że 1 czerwca to najradośniejsze święto, w końcu ten dzień należy do wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu obchodziliśmy go na różne sposoby.

Grupy: Żabki, Słoneczka i Liski z okazji Dnia Dziecka zostały odwiedzone w przedszkolu przez iluzjonistę. Odwiedziny prawdziwego magika to wielka atrakcja, przeniósł on przedszkolaki w świat iluzji i czarów. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, ponieważ aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.  Przedszkolaki miały okazje podziwiać najróżniejsze sztuczki m. in.: z piłkami, sznurkiem, chustami i wiele, wiele innych.

Grupa Misiów wybrała się na spacer nad rzeszowskie bulwary, gdzie dzieci spędziły czas na zabawie na placu zabaw na Lisiej Górze oraz urządziły piknik wraz z wychowawczyniami. Po powrocie do przedszkola czekały na nich zimne lody.

Grupy: Sówki, Pszczółki oraz Biedronki ten dzień świętowały na przedszkolnym placu zabaw, gdzie odbywały się pikniki pełne atrakcji. Nauczycielki wraz z pomocą rodziców zorganizowały dla nich wiele atrakcji takich jak: malowanie twarzy, puszczanie baniek, balonowe opaski, upominki czy słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że dzień ten, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.