Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Ziemia naszym skarbem”

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „Ziemia naszym skarbem”.

W konkursie może wziąć udział każde dziecko, które z pomocą rodziców nauczy się wiersza (lub fragmentu wiersza) i wyrecytuje go podczas konkursu. Uczestnik konkursu prezentuje jeden wiersz (lub fragment wiersza) o tematyce przyrodniczo-ekologicznej, promujący postawy ekologiczne oraz ukazujący piękno naturalnej przyrody Autor wiersza dowolny. Mile widziany strój/rekwizyt zgodny z tematem wiersza. Konkurs przebiegać będzie w II etapach:
I etap grupowy – na jego podstawie, z każdej grupy, wyłonionych zostanie 3 laureatów, którzy będą mogli wziąć udział w II etapie konkursu. Data: 15.04.2024r.
II etap międzygrupowy – podczas którego, laureaci I etapu będą mogli zaprezentować swoje wiersze, z których wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu oraz osoby wyróżnione. Data: 18.04.2024r.
Informację o uczestnictwie dziecka w konkursie wraz z tytułem, autorem wiersza oraz wydrukowanym wierszem należy przekazać nauczycielom – wychowawcom do dnia 12.04.2024r. Regulamin konkursu dostępny poniżej.